Detská vanička na kúpanie s vankúšikom a teplomerom

Táto moderná detská vanička je doplnkom, ktorý nájde uplatnenie u každého rodiča. Má zabudovaný inteligentný teplomer, ktorý vám umožňuje kontrolovať teplotu vody vo vaničke. Súčasťou detskej vaničky je aj pohodlný vankúš, ktorý vášmu dieťaťu spríjemní kúpanie.

Variant:
Dostupnosť Skladom (2 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Kód: 62259/MOD 62259/RUZ Zvoľte variant
€89 –44 % €49,90
Detská vanička na kúpanie s vankúšikom a teplomerom
Detská vanička na kúpanie s vankúšikom a teplomerom
€89 –44 %
Bezplatné vrátenie
Bezplatné vrátenie
Vrátenie do 30 dní zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 69€
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Expedovanie do 48hod

Detská vanička na kúpanie s teplomerom

Detská vanička DYDY disponuje zabudovaným teplomerom vďaka čomu vidíte stále aktuálnu teplotu. Neustála kontrola teploty vody je tak jednoduchá a môžete sa sústrediť na dôležitejšie veci. Digitálny teplomer je zabudovaný priamo vo vaničke a nijak neprekáža pri používaní. 

 DSC00207

Vanička na kúpanie bábätiek je navyše navrhnutá tak aby čo najdlhšie uchovávala teplotu vody a zabraňovala jej prirodzenému ochladzovaniu. Vďaka tomu udržuje požadovanú teplotu dlhšie v porovnaní s ostatnými detskými vaničkami.

Detská vanička s vankúšikom na kúpanie

K vaničke dostanete aj vankúšik na kúpanie, ktorý využijete pri kúpaní novorodencov počas prvých dní. Vankúšik slúži na bezpečné uloženie bábätka do vaničky bez rizika, že sa vám zošmykne. Navyše novorodenca nemusíte jednou rukou pridržiavať, takže máte voľné obe ruky.  Vankúšik je vyrobený z príjemného materiálu, ktorý je vhodný do vody. Má jednoduché uchytenie pomocou troch úchytiek, ktoré jednoducho prichytíte k boku vaničky. 

 

Skladacia detská vanička pre jednoduché skladovanie

Skladacia detská vanička s teplomerom a vankúšom má funkciu veľmi rýchleho zloženia za 3 sekundy, takže po zložení nezaberá príliš veľa miesta. V jednoduchých troch krokoch vaničku zložíte na výšku približne 9cm a ľahko ju uskladníte aj v menšej kúpeľni. Vďaka skladnosti je vanička vhodná aj na cestovanie, čo znamená, že ju využijete doma aj na cestách.

 

pozrite si video aká je manipulácia s detskou vaničkou jednoduchá: 

https://www.youtube.com/shorts/U1YFsWeIdB4 

Kvalitná a bezpečná detská vanička 

Skladacia vanička na kúpanie s teplomerom a vankúšom je vyrobená z vysokokvalitného a nezávadného materiálu PP/TPE, vďaka ktorému vám bude dlho slúžiť. Detská vanička má tiež protišmykové nožičky, ktoré zabezpečujú stabilitu a rovnováhu, aby bola zabezpečená bezpečnosť pri kúpaní.

Jednoduché použitie pri kúpaní bábätka

Vanička pre bábätká disponuje aj výrezom na uchytenie sprchovej hlavice pre jednoduché napúšťanie a dopúšťanie vody. Rovnako jednoduché je aj vypustenie vody. Vďaka otvoru na spodnej strane vaničky nie je potrebné vaničku vylievať. Stačí otvor jednoducho otvoriť a vodu vypustiť. 

 

PARAMETRE

Materiál: PP/TPE

Rýchle zloženie za 3 sekundy

Jednoduché skladovanie

Vekový rozsah: 0–3roky

Protišmykové nožičky

Rozmery: 83/50/20cm

Hmotnosť: 2,15kg

Hmotnosť balenia: 2,85kg.

 

Nevypĺňajte toto pole:
Vypnutie teplomera 21.6.2022 17:01
Je nejako možné vypnúť display teplomera ? Prípadne ak je výdrž batérie ?
Odpovedať
5
8x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
A Avatar autora | 27.9.2022
Macimálna spokojnosť, ako s prístupom, doručením, tak s produktom. Úžasný obchod, úžasný pristup